بهترین سایت آموزش اتوکد ; معرفی 4 وب سایت معتبر

بهترین سایت آموزش اتوکد ; معرفی 4 وب سایت معتبر

کاربران میتوانند با تسلط بر نرم افزار، روی طرحهایی کار کنند که شامل ایجاد ترتیبات معماری برای اهداف ساخت و ساز میشوند. پس از این مرحله، اولین کار این است که تنظمیات Quick Action Toolbar را انجام دهید و با کلیک بر روی Workspace برای استفاده سادهتر، به تولبار اضافه کنید. پس از باز کردن برنامه اتوکد و کلیک بر روی قسمت start drawing یک فایل و یا پروژه جدید ساخته میشود. در صورت جابجایی یا حذف دیوار، پنجره به همین ترتیب واکنش نشان می دهد. به عنوان مثال وقتی شخصی یک در را حذف یا تغییر دهد، می توانید به طور خودکار برنامه در را به روز کنید.

بهترین دوره آموزش اتوکد

لیست کشویی Workspaces را در نوار ابزار Quick Access باز کنید، یا دکمه Workspace Switch را در نوار وضعیت کلیک کرده و سپس Modeling 3D را انتخاب کنید. آیا میدانستید علاوه بر نرم افزارهایی مثل 3D Max و یا اسکچاپ در اتوکد نیز قابلیت رندرگیری وجود دارد؟ از استانداردهای پروژه سازگار با نقشه های سازمان یافته در یک ساختار مبتنی بر پروژه استفاده کنید. برای آموزش دستور های اتوکد مهندسهای عمران برای طراحی نقشهی سازههای مسکونی، تجاری و اداری و همینطور طراحی اسکلتهای ساختمانی از این نرمافزار استفاده میکنند. AutoCAD Electrical شامل تمام عملکردهای اتوکد، به علاوه مجموعه ای کامل از ابزارها برای خودکارسازی کارهای مهندسی کنترل، مانند مدارهای ساختمانی، شماره گذاری سیم ها و ایجاد قبض مواد است.

آموزش اتوکد آنلاین

بنابراین او به لطف آموزش اتوکد در یک شرکت مهندسی مشغول به کار خواهد شد. اگر تاکنون به دلیل نداشتن دانش و تخصص کافی نتوانستهاید در بازار کار موفق باشید با تماشای این دوره جامع اتوکد شانس خود را برای ورود و موفقیت در این بازار بیشتر خواهید کرد. به مجموعه ای جامع از ابزارهای ویرایش، طراحی و حاشیه نویسی دسترسی پیدا کنید. این شامل تمام قابلیت های اتوکد به علاوه کتابخانه های نماد جامع و ابزار برای خودکارسازی کارهای مهندسی برق است. آیا میدانید فقط 34 درصد از دانشجویان و مهندسین عمران و معماری به اتوکد تسلط کامل دارند و از راه ترسیم نقشههای شهرداری و نظام مهندسی و پروژههای دانشجویی ماهیانه بین 2 تا 10 میلیون تومان درآمد کسب میکنند؟

کاربرد نرم افزار اتوکد

طراحی دقیق دو بعدی و سه بعدی: یکی از کاربردهای اساسی و غیر قابل انکار اتوکد طراحی نقشه های دقیق مهندسی است و از مزایای اتوکد تبدیل این نقشه های دقیق به صورت سه بعدی می باشد. AutoCAD LT یک نرم افزار با طراحی رایانه ای (CAD) است که معماران، مهندسین، متخصصان ساخت و ساز و طراحان برای تولید نقشه ها و مستندات 2 بعدی به آن اعتماد دارند. فضایی برای مدل سازی سه بعدی ظاهر می شود که به جای اینکه مستقیم به قسمت نقشه نگاه کنید، از زاویه ای از بالا به آن نگاه می کنید. کادر گفتگوی Select Template ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید