دوره نرم افزار طراحی گرافیک

یکی از بهترین کامپیوترها برای طراحی گرافیک دارای صفحه نمایش مقرون به صرفه و قابل تنظیم ۴K همینطور قدرتمندترین صفحه نمایش PCS در مقابل نور مستقیم خورشید ! مشخصات قدرتمند، مقرون به صرفه، طراحی خیره کننده، میتوان گفت تمامی این ویژگی ها برای یک کامپیوتر طراحی عالی هستند ! از تمامی کامپیوتر ها مقرون به صرفه تر!

به همین دلیل گردانندگان اوراق سعی می کنند آن ها را تک رنگ چاپ کنند. با این حال ، مایکروسافت همچنان از پردازنده چهار هسته ای قدیمی اینتل استفاده می کند و گزینه های Nvidia GeForce GTX 1060 یا ۱۰۷۰را دارد. مدل پایه Apple M1 با پردازنده مرکزی ۸ هسته ای و موتور عصبی ۱۶ هسته ای با ۲۵۶ گیگابایت SSD بهره می برد و چهار درگاه انبساط برای حافظه داخلی USB یا Thunderbolt وجود دارد . بنابراین ، در بسیاری از موارد ، Apple Mac Pro یک سرمایه گذاری عاقلانه است که می تواند در نهایت هزینه های خود را کاهش دهید.

اگر برای انجام کارهای طراحی گرافیکی خود بدنبال یک قدرت مطلق کامپیوتر هستید و مایلید سرمایه زیادی بپردازید ، مطمئناً Apple Mac Pro گزینه مناسبی است. تقریباً در همان زمان، دانشمندان دیگر، از گرافیک کامپیوتری برای نمایش تحقیقات خود استفاده میکردند. Alienware Aurora Ryzen Edition R10 با جدیدترین و بهترین پردازنده های AMD ارائه می شود و همچنین از آخرین کارت های گرافیک سری RTX 3000 انویدیا نیز بهره می برد. به عنوان مثال ، ارزان ترین ورژن این سیستم Pavilion 590 با پردازنده AMD Ryzen 3 ارائه می شود و همچنان نرم افزارهای قدرتمند طراحی گرافیک را به خوبی اجرا خواهد کرد.

شما هر چقدر هم به نرم افزار های گرافیکی و ویدیویی تسلط داشته باشید، بدون خلاقیت و تفکر گرافیکی تقریبا هیچ هستید. این پردازنده با پردازنده های Intel یا AMD ارائه می شود و تنظیمات مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد که به شما امکان می دهد Pavilion 590 را متناسب با نیاز و بودجه خود تهیه کنید. معمولا هنگامی که طراح کار خود را برای طراحی یک طرح جدید شروع میکند چندین نمونه اولیه را در اختیار کارفرما قرار میدهد تا نظر او را دانسته و بر اساس ذهنیتش دست به ادامه ساخت بزند. البته، منبع اصلی گرافیک ها با توجه به کار و فعالیتی که قرار است انجام شود متفاوت است اما غالب آنها قادر به خواندن و نوشتن فایل ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید