بازخورد موثر تری نسبت به محتوا های دیگر دارد

طرح گرافیکی قوی یک قالب حرفه ای برای وب سایت شما ایجاد می کند. در ادامه مقاله آموزش طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ به شما میگوییم چگونه باید لوگوهای ساده را با استفاده از ابزارهای Shape ،Gradient و گزینههای Textدر فتوشاپ طراحی کنید. با وجود حضور بیش از 45000 فونتی که در بازار موجود می باشد، این سوال همچنان به قوت خود باقی مانده است. طراح گرافیک که در این زمینه فعالیت میکند نیاز به بهترین سطح مهارت هایی مثل حل مسئله و توسعه مفاهیم دارد.

این لوگو ساز رایگان نسخه فارسی نیز دارد که می توانید با کمک آن، یک لوگو را به صورت رایگان طراحی کنید. وب سایت Logo Logo بیش از ده سال است که در این زمینه فعالیت دارد و بیش از 3 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. بخش قابل توجهی از این واکنشها معطوف به ادعایی است که میگوید لوگوی جدید فارس از روی لوگوی یک شرکت چینی کپی شده است.

اگر چه ثبت لوگو اهمیت و ضرورت دارد، اما بسیاری از افراد باز هم به دنبال این هستند که در رابطه با هزینه ثبت لوگو اطلاعات دقیقی داشته باشند و خوب تا حدی هم حق دارند. از مزایای مهم این سایت لوگو ساز قابلیت های بالا ، انعطاف و دسترسی های زیاد آن برای شخصی سازی کردن لوگو مورد نظرتان می باشد. پس از اعمال تغییرات می توانید لوگو خود را رایگان و با کیفیت بالا دانلود کنید. با کمک این ابزار می توانید لوگوهای زیادی را که در اختیارتان قرار می دهد را مشاهده کرده و از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

یکی از مزیت های این سایت این است که اگر نسخه تجاری را تهیه کنید، امکان دانلود لوگو با فرمت svg که بالاترین کیفیت است را به شما می دهد. البته در نسخه رایگان هم می توانید لوگوها را با فرمت PNG و JPG دانلود کنید. با کمک این ابزار می توانید با توجه به نام کسب و کارتان یک لوگوی مناسب طراحی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید