دوره نرم افزار طراحی گرافیک

همچنین خطوط نازکتر میتوانند نشانگر یک کسب و کار دوستانهتر باشند. خطوط ضخیم میتواند رسمی و سنگین بودن کسب و کار را القا کنند. مورد دیگر در طراحی لوگوی اسم، موضوع فارسی و یا انگلیسی بودن لوگو اسم است. در طراحی لوگو اسم حتما به این نکته توجه کنید. کار ما در اینجا برای آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ به پایان رسید، تبریگ می گوییم شما توانستید ۳ لوگوی زیبا و شیک طراحی کنید! علی الخصوص در طراحی لوگو اسم فارسی، اما همیشه به سادگی نمیتوان یک تقارن در لوگو ایجاد کرد، اما اگر بتوانیم با تغییراتی غیر مخرب، این کار را انجام دهیم، طراحی لوگو هنری به دست میآید.

ایجاد تقارن در لوگو اسم فارسی از روشهای دیگری در طراحی لوگو است، گاهی اوقات میتوان با ایجاد بعضی تغییرات در حروف، لوگویی متقارن به دست آورد. موضوع برای طراحی لوگو اسم بسیار است، فضای منفی راهی عالی برای ایجاد یک «معنی پنهان» در طراحی لوگو اسم است. طراحان بسته بندی برای ایجاد مفاهیم، توسعه ماکت ها و فایل های آماده چاپ برای یک محصول نیاز به درک فرآیندهای چاپ و همچنین دانش در حوزه چاپ و طراحی صنعتی، مهارت مفهومی و حل مسئله دارند.

اصطلاح معروف (کمترین بیشترین است) به کرات توسط طراحان و کسانی که طراحی تدریس کرده اند استفاده شده است. اصولا باید بدانید چه زمانی طراحی لوگو اسم را انجام دهید. قبل از شروع این کار بایستی از خود این سوال را بپرسید که چرا قصد دارید طراحی لوگو اسم را انجام دهید؟

زمانی که قرار است طراحی لوگو اسم یک شرکت را که از چند کلمه تشکیل شده است طراحی کنیم، بهتر است که یا از لوگوی تصویری (فقط نماد) استفاده کنید یا از حروف اول کلمات لوگو، یک مونوگرام طراحی کنیم. تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است . محتوا از متن به سمت تصویر در حال انتقال است مردم مانند گذشته وقت خواندن متن های طولانی را ندارند، متن ها کوتاه تر شدهاند و بقیه مفهوم به لحاظ بصری تامین می شود.

در طراحی لوگو اسم از حروف اول تمام کلمات استفاده کنید و به اولین کلمه بسنده نکنید. بدین معنی که بسیاری از مشتریان در زمان سفارش طراحی لوگو قصد دارند اسم برند و یا فعالیت خود را به شکل طراحی لوگوتایپ در بیاورند. استفاده از خطوط نازک و ضخیم در طراحی لوگو اسم فارسی میتواند یکی از ویژگیهای مهم طراحی لوگوتایپ فارسی باشد، این مورد کاملا مرتبط با شخصیت برند مورد نظر است.

دیدگاهتان را بنویسید