طراحی گرافیک چیست؟

این نشانه ها خود از جهت طرح ترکیب تعداد حروف در گذشته دارای تقسیمات کوچکتری بوده اند. امروزه کمتر با شیوه های گذشته مونوگرام راطراحی میکندد، بلکهمونوگرام های جدید و مدرن بسیار ساده و با ترکیب بندهایی است که، هدف آن ایجاد یک نقش است تا وضوح و خوانایی حروف.

لوگوهای ترکیبی illustrative انعطاف پایین تری برای استفاده در انیمیشن ها و کار های سه بعدی دارد. لوگوی ترکیبی پیچیده سرعت شناسایی پایین تری دارد. لوگوی ترکیبی چیست و برای چه اموری مناسب است؟ برخی از افراد برای کاهش هزینههای مربوط به طراحی گرافیک ترجیح میدهند خدمات گرافیکی را به جای طراح گرافیست به یک فتوشاپکار بسپارند!

با این حال، یک طراح باید مراقب میزان واریته ای که روی عناصر کار می برد، باشد. استفاده از لوگو های ترکیبی گرافیکی روی لباس ها و تکنولوژی های پوشیدنی بازخورد بهتری دارد. نقاشی ها و کارهای آنامورفیک (Anamorphic) از گرافیک های محبوب طراحی داخلی در فضای عمومی هستند. قطعا مهم است که فردی که طراحی آرم و لوگو شما را میپذیرد، اطلاعات تخصصی طراحی گرافیک را داشته باشد.

با یکی دیگر از آموزش های طراحی لوگو با استفاده از برنامه Adobe illustrator با شما همراه می شویم تا ببینید که چطور می توانید یک آرم و لوگو شیک را ایجاد کنید. در مقابل یک طراحی گرافیکی نامناسب سبب می شود اثری غنی و دارای چارچوب محتوایی مناسب به راحتی مورد بی توجهی قرار گیرد و حتی فراموش شود. تبدیل لوگو های گرافیکی به سیاه و سفید آسان تر است. چراکه اگر شما بتوانید تنها با یک نماد خودتان را به مخاطبتان معرفی کنید، در حال تبدیل شدن به یک شرکت بزرگ هستید. شرکت خدمات راه آهن از ریل قطار در وسط این لوگو استفاده کرده است.

در طراحی لوگو به خاطر داشته باشید که لوگو سفیر شرکت است، نه فروشنده. طراحی لوگوی ترکیبی منحصر به فرد آسان تر است. نرم افزاری ساده و آسان برای ساخت لوگو. قبل از هرچیز باید بگوئیم که این نوع لوگو به دلیل در تناقض بودن با مهمترین اصل از اصول طراحی لوگو یعنی “سادگی” توصیه نمی شود. نشانه هایی که با حرف اول نام موضوع طراحی میشوند را مونوگرام یا حرف نماد گویند.

دیدگاهتان را بنویسید