همه چیز درباره انتخاب کارت گرافیک انویدیا و AMD

ما در اینجا از Canvas در سایز 500 در 500 پیکسل استفاده میکنیم، اما استفاده از ابعاد بزرگتر نیز مانعی ندارد. در ادامه ابعاد و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. این ابزارها را به کار بگیرید و در کمترین زمان ممکن لوگوی خود را در فتوشاپ طراحی کنید. قبل از اینکه به سراغ آموزش طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ برویم، باید حقیقتی را یادآوری کنیم که مثل روز روشن است: نرمافزار فتوشاپ برای طراحی لوگو ساخته نشده است. با اینکه ترندهای روز فوقالعاده هستند، اما قبل از اینکه از آنها استفاده کنید، مطمئن شوید که 3 سال بعد از مد نخواهد افتاد.

به همین دلیل، نرمافزارهای وکتوری مانند Illustrator گزینه بهتری برای طراحی لوگو هستند، پیکسلهای فتوشاپ چندان مناسب این کار نیست. در طراحی لوگو سلیقه شخصی اهمیتی ندارد، مهمترین مسئله انتخاب گزینهای است که در لوگوی شما نتیجه بهتری میدهد. گرافیک رستری، تصاویر را در قالب آرایه ای از پیکسل ها نشان میدهد و معمولاً برای نمایش عکس استفاده میشود. این شکل، نمونه ای از یک شبکه حجمی منظم را نشان میدهد که هر وکسل یا عنصر حجمی از آن بر اساس مقدار حاصل از نمونه گیری از نواحی پیرامون آن وکسل نمایش داده شده است.

این خنککنندهها گرمای گرفته شده از کارت گرافیک را در بعضی قسمتهای کیس پخش میکنند و ممکن است در بعضی مواقع سیستم را در خنک کردنِ کلی سیستم، دچار مشکل کنند. بررسیها نشان میدهند که کارتهای گرافیک Vega 10 در سری پردازندههای Ryzen 7 3700U به سادگی Half-Life 2 و Diablo 3 را اجرا میکنند. در عین حال دیگر خبری از GeForce RTX 3070 Ti 16GB نیست، البته حداقل فعلا. برای برخی از افراد این اثر آفرینش در اوج آزادی هنر و بیان است اما ممکن است برخی دیگر آن را توهین به کلمهی “هنر” بدانند.

با استفاده از همان روش قبلی که به شما آموزش داده ایم، دو خط دیگر عمود بر هم رسم کنید تا شکل یک مستطیل در طرفین ایجاد شود. Preferences بروید که در هر 50 پیکسل یک Gridline ایجاد شود. طبق تعریف، طراحی گرافیک به هنر و عمل برنامهریزی و نمایش ایدهها و تجریبات در قالب محتوای بصری و متنی میگویند. علاوه بر این با استفاده از Layer mask حالتی محو برای لوگو به وجود آوردیم.

دیدگاهتان را بنویسید