معرفی چند مدل کامپیوتر مناسب کار طراحی

و اینکه چرا ما باید سفارش طراحی خود را بصورت آنلاین انجام دهیم؟ طراحی گرافیک آنلاین به پروسهای گفته میشود که شما با یک طراح به صورت اینترنتی و دورکاری یک کار گرافیکی را پیش گرفته و تغییرات و نیازهای خود را با طراح فریلنسر درمیان گذاشته و پس از ایده پردازی و اجرای کار توسط طراح، در نهایت خروجی کار را دریافت میکنید بدون اینکه از خانه خود خارج شوید. بنظرتان این عالی نیست؟

و این موضوع را در این آموزش طراحی لوگو بگویم که شما برای لوگویی که از روی تفکر دانش و تلاش و علم طراحی لوگو با فوتوشاپ، کورل یا ایلوستریتور خود خلق میکنید میتوانید پول خوبی هم دریافت کنید. طراحی آنلاین تقریبا از زمانی باب شد که جمعیت، رشد روزافزون داشت و مردم برای انجام کارهای خود باید زمان خیلی زیادی را صرف میکردند. این مشکلات باعث شد که از فضای اینترنت استفاده شود و وبسایتهایی برای ارائه خدمات طراحی انلاین و چاپ غیرحضوری دایر شوند.

همه خوب میدانیم که بهعنوان مثال: یک شرکت تجاری یا فروشگاه بزرگ زمانی به چشم خواهد آمد که تبلیغات موثری دارا باشد. وب سایت های بسیاری در این امور در حال فعالیت هستند که چنانچه بخواهیم برای انتخاب یکی همه آنها را آزمون و خطا کنیم احتمالاً هزینه بسیار زیادی گریبان ما را بگیرد. درک رنگها ضروری است و همه رنگها نوعی پاسخ احساسی را از بیشتر مردم میگیرند؛ مثلاً آبی رنگی رسمی و بیزینس-محور است درحالیکه سبز شاید به معنای ادامه دادن باشد.

این را به یاد داشته باشید که رسالت لوگو بیان ارزش ها و اهداف و خدمات کسب و کار در سریعترین و ساده ترین شکل ممکن به مشتری است. این چیزی که میگویید بیشتر مربوط میشود به سردبیری، ممکن است سردبیری بگوید که من میخواهم نیم? مجموعه سلام گرافیک با سابقه طولانی در زمینه طراحی و گرافیک در حال حاضر با راه اندازی وب سایت خود توانسته است تمام روند ثبت سفارش تا ارسال کار را به صورت اینترنتی ارائه دهد. من آرش فرشاد هستم موسس سایت آرش گرافیک و در زمینه طراحی لوگو، طراحی هویت بصری و خدمات سئو سایت در حال خدمات رسانی به مردم عزیز میباشم.

همانطور که کمی قبل اشاره کردم سایت طراحی گرافیک خوب را، باید بتوانیم تشخیص دهیم یعنی بدانیم که سفارش طراحی خود را باید به کدام سایت طراحی بسپاریم. چنانچه نیاز به طراحی با قیمت پایین دارید از مبتدیان کمک بگیرید ولی هیچ وقت سمت وبسایت های طراحی آنلاین رایگان و فری نروید که بعدا مطمئنا پشیمان خواهید شد. این حافظه، دادههای مورد نیاز کارت گرافیک رو با سرعت بیشتری در اختیار GPU قرار میده مثل دادههای تصویری.

دیدگاهتان را بنویسید