همه چیز درباره رشته گرافیک: بازارکار، آینده شغلی، درآمد، دانشگاه های برتر

گوگل در قوانینی که با عنوان متریال دیزاین مطرح کرد این پالت رنگ را ارائه داد که با بررسی آن میتوانید ترکیب رنگی مناسب سایتتان را انتخاب کنید. اگر تصویر شما حالت photo دارد یعنی عکس طبیعی است یا اینکه پراکندگی رنگی آن زیاد است بهتر است که آن را با فرمت jpg ذخیره کنید. این وب سایت یک شبکه اجتماعی با موضوع رنگ است و در آن میتوانید رنگ های solid و ترکیب رنگ های مختلف و الگوهای رنگی متنوعی را که توسط اعضاء این شبکه اجتماعی ساخته شده اند ببینید. همه این موارد در یک عکس با دو آبجکت یکی اسم خود شرکت و دومی اون قصر و کاخ که خیلی خلاقانه کنار هم قرار گرفتند.

لوگو استقلال در اصل دایره­ای به شکل توپ است و درون آن سه حلقه به هم پیوسته وجود دارد که شبیه به حلقه ­های المپیک می­باشد که نشانه پیروزی و موفقیت تیمی است. دیدن وب سایت های حرفه ای و آنالیز رنگ های آن ها هم میتواند مناسب باشد. آن ها بهترین ها را در هر دو رنگ به نمایش می گذارند و ظاهری بسیار پویا ایجاد می کنند. اگر لوگوی شما مربوط به دختران است، حتما از این رنگ استفاده کنید و البته باید از سایه های به کار رفته در آن نیز اطلاعات کافی داشته باشید.

البته طراحی همینطور تا چند قرن بعد نیز تکامل پیدا کرد. اما نقطه اصلی دنیای طراحی یوهان گوتنبرگ در سال ۱۴۵۰ بعد از میلاد است. در صورتی که میخواهید در رابطه با رنگ ها اطلاعات بیشتری کسب کنید مقاله ” روانشناسی رنگ ها ” را از وبسایت گروه طراحی فلامینگو مطالعه فرمایید.

این شرکت با تولید کارت های گرافیک اختصاصی خود که بیشتر از معماری انویدیا با بهبود سازی های داخلی استفاده می کند، تلاش کرده است تا جایگاه مناسبی را در بین برندهای مختلف تولید کننده کارت گرافیک پیدا کند. از بازسازی لوگو های مختلف برای برند خود و یا شباهت دادن طرح لوگو خود به لوگو های دیگر اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید