نرم افزار طراحی لوگو و آرم (10 نرم افزار آسان + رایگان)

این نوع لوگو، فقط بر روی نام یک کسب و کار ( بیزنس) تمرکز دارد. یک طراح گرافیک حرفهای، کسی است که بیشتر از اینکه روی مهارت کار با نرمافزارهای پیادهسازی تمرکز داشته باشد، به ارتقای سواد گرافیکی خود اهمیت بدهد. شما می توانید با فتوشاپ و ایلوستریتور بطور حرفه ای هر شکل و هر طرحی را که می خواهید ایجاد کنید. تناسب خود را حفظ کرده است. لوگو تصویری که بعضا به ان لوگو مارک نیز گفته میشود، تصویری گرافیکی است که به صورت منحصر بفرد طراحی میشود.

مزیت کارتهای گرافیک اختصاصی در این است که میتوانید برای هر کار گرافیکی سنگینی، یک کارت گرافیک قدرتمند و مناسب آن کار پیدا کنید. ابزار ویرایش بُرداری قدرتمند کورل دراو (CorelDRAW) به شما امکان طراحی لوگوهای فوق العاده غنی و دقیق را میدهند. بخشی از یک طراحی گرافیک موثر، تحریک یک عکسالعمل احساسی در بیننده است.

برندهای جهانی مثل: IBM ، CNN ، HP ، HBO و در میان برندهای ایرانی میتوان به لوگو بانک اقتصاد نوین اشاره کرد. یک نام کوتاه و جذاب و ترکیبش با یک لوگوتایپ حرفه ای و قوی به شناخته شدن و پیروزی آن بسیار کمک خواهد کرد. ترکیب لوگوتایپ و لوگومارک، یک ترکیب بی نظیر خواهد بود و اسم برند شما در ارهان حک خواهد کرد!

نام برند شما خاص و جالب است، لوگوتایپ! دقت کنید که نوشتن اسم برند شما صرفا با انتختب یک فونت در نرم افزار، لوگوتایپ نخواهد بود. هنر گرافیک نوین با مسائل ارتباط محیطی نیز تداخل دارد، پس این هنر علاوه بر خط ورنگ، به عناصر بصری دیگری چون حجم و نور کمک می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید