آموزش طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ

کنتراست ناکافی می تواند خواندن محتوای متنی را به خصوص برای افراد دارای اختلالات بینایی بسیار دشوار کند. مثلاَ طراحی نوشتار به سبک فانتزی می تواند برای فست فود بسیار مناسب و تاثیرگذار باشد اما برای یک بانک یا موسسه بی تاثیر باشد و لوس جلوه دهد. برای همین باید زمان، فکر و انرژی زیادی برای انتخاب یک لوگوی مناسب بگذارید.

لوگوی شما همچون یک خالکوبی بر روی برندتان خواهد ماند. شما تنها یک بار شانس این را دارید که در نگاه اول تأثیری که باید را بر روی مخاطبین خود بگذارید. سه خط مشهوری که روی محصولات آدیداس «Adidas» میبینید، از سال ۱۹۴۹ تاکنون قدمت دارد. برخی تصاویر هستند که همیشه در ذهنمان میمانند. هنری بیبدیل، باارزش و ماندگار که نام و یاد و خاطره را در اذهان حک میکند.

اگر چه لاگوست آن مسابقه را نبرد، اما به دلیل سر سخت بودنش نام کروکودیل به او نسبت داده شد. حتی رنگ سبز و طلایی این لوگو نیز بی دلیل انتخاب نشد. نشان کروکودیل از نام مستعار بنیانگذار شرکت، رنه لاکست، گرفته شده است، که این نام، به دلیل سرسخت بودن، به وی اطلاق میشد. در بین تراشه هایی که تاریخ انتشار نسبتاً یکسانی دارند، تراشه ای قوی تر است که در نام آن عدد بیشتری نوشته شده باشد. شعاری این شرکت در سالهای اولیه برای خود گذاشت «برندی با ۳ خط» بود که به گفته خودشان سمبلی از تنوع و پتانسیل بالای این برند محسوب میشد.

این هنر طراحی لوگو است. لوگوها معمولاً هویت اصلی یک برند را به نمایش می گذارند و در کل نقش اصلی لوگو شناساندن هویت یک محصول یا خدمت می باشد. به راحتی می توانید متن و تصویر به صورت متعادل با همدیگر ترکیب کنید. یک متن گرافیکی ایده ها و اطلاعات را با کمک ویژگی های گرافیکی مانند نمودارها، عکس ها، نقاشی ها، طرح ها، نقشه های الگوها، نمودارها یا جداول ارائه می دهد. فار کرای 6 گرافیکی ترین بازی در سری بازی های فار کرای مخصوص pc است.

هرچند که CPU و RAM جز مؤلفههای مهم رایانه شما بهحساب میآیند ولی برای نصب بازی رایانهای، GPU یکی از مؤلفههای مهم است. بطوری که حتی کارتهایی مثل RTX 2060 هم نمیتوانند این بازی را با رزولوشن بالاتر از 1440p اجرا کنند، بخصوص اگر فریم ریت بالای 60 بخواهید. خط یکی از ساده ترین عنصر طراحی است که توسط نقطه ای در فضای خود حرکت می کند. البته طرح اولیه این لوگو در سال ۱۹۹۰ تغییر کرد، اما همچنان آن سه خط معروف را در خود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید