آموزش طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ

خلاقیت و طراحی گرافیک در تبلیغات نقش مهمی در بازاریابی دیجیتال دارد. نقش فونتها، شخصیت بخشیدن به طراحی گرافیکی لوگو است. طراح آرم، باید معنا و مفهوم را برساندهدف لوگو این است که یک مفهومی را به مخاطب ارائه دهد. شاید ما هرگز نمیتوانستیم پیشبینی کنیم که نهایتاً روزی کارتهای گرافیک آنبرد بتوانند اثری مانند Battlefield V را با نرخ فریم ۶۰ اجرا کنند. توجه داشته باشید که لزومی ندارد تمامی این موارد را از همان ابتدا تهیه کنید بلکه میتوانید با تهیه یک مداد و چند کاغذ طراحی، کار خود را شروع کنید. این کارت گرافیک از کنسولها نیز قویتر بوده که میتواند خیال شما را از اجرای بازیها تا آخر این نسل از بازیها راحت کند.

لوگو در واقع نشانه ای از هویت یک برند است، لوگو در عین سادگی میتواند تفکر تیم، اهداف و یاخدمات ارائه شده برند را مطرح کند. مثلا همه با دیدن یک سیب گاز زده یاد شرکت اپل میافتیم. لوگو، اگر به خوبی طراحی شود می تواند توجه مخاطبین را به خود جلب کند و تصویری به یاد ماندنی را از یک برند ایجاد کند.

اگر می خواهید لوگوی خود را کمی بیشتر برجسته و شاخص کنید، تصویری را انتخاب کنید که دو تصویر جداگانه را ایجاد کند. کسب و کاری که دارید بهترین گزینه برای طراحی لوگو است که این موضوع در لوگو خلاقانه Movers illustrates به خوبی نشان داده شده است. به طور مثال طراحی لوگو خلاقانه Shoot my Dog شخصی است که در حال عکس گرفتن است، اما انتخاب موقعیت و سبک آن باعث می شود فرد مانند سگ به نظر برسد.

برای آن که محصول در ذهن ماندگار شود بهتر است لوگوی منحصر به فرد داشته باشد. تصاویر می توانند مفاهیم ویژه ای داشته باشند مخصوصاً وقتی که به سبکی منحصر به فرد طراحی می شوند. انجمن گرافیک برنامهای با عنوان هفته گرافیک ایران دارند که چند سالی با شکوه برگزار میشود.

دیدگاهتان را بنویسید