آموزش طراحی گرافیک صفر تا صد + 8 نوع گرافیک دیزاین

بخش اول موسسه شیوا که مربوط به دریافت و انجام پروژهها و سفارشات گرافیک است جهت بهکارگیری هنر گرافیک در طراحی آرم، پوستر، تصویرسازی، کتاب، مطبوعات و همچنین طراحی محیطی و نمایشگاهی این پروژهها، بهصورت جدی در حال فعالیت است. در طراحی آرم به روش مونوگرام در نماد برند از حروف اول نام تجاری استفاده شود.

با ترکیب همه این عناصر، یک کتابچه راهنمای نام تجاری جامع شکل می گیرد که دیدگاه روشنی از شرکت و محصول آن در اختیار کارکنان و مشتریان قرار می دهد. طراحی نشان تجاری به سبک پیکتوگرام به این مفهوم است که نشان تجاری در واقع یک المان کاملا شناخته شده بصری است مانند پرنده توییتر. روند طراحی در این سایت هم مانند موارد قبلی است و شما باید یک سری مراحل را طی کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

در مرحله آخر هم میتوانید خیلی راحت با استفاده از باکس مدیریتی که سمت چپ صفحه قرار دارد، لوگو خود را سفارشی کنید. درنهایت وقتی به لوگو دلخواه خود رسیدید، میتوانید خیلی راحت آن را دانلود کنید و از آن در سایت خود استفاده کنید. این لوگو بهصورت یک فایل زیپ در اختیارتان قرار داده میشود که میتوانید خیلی راحت از آن در سایت خود استفاده کنید. وقتی نوع فعالیت خود را مشخص کردید، یک سری لوگو در اختیارتان قرار داده میشود که شما باید بهدلخواه و نسبت به سلیقه خود 5 تا از آنها را انتخاب کنید.

در آخر هم میتوانید با استفاده از گزینه دانلود، لوگو نهایی را بارگیری کنید و در سایت خود استفاده کنید، به همین راحتی! Canva هم یکی دیگه از ابزارهای طراحی لوگو است که شما میتوانید بهصورت رایگان از آن استفاده کنید. اگرچه اغلب انواع مختلف این نوع طراحی با هم همپوشانی دارند، اما هر نوع آن به مجموعه های خاصی از مهارت ها و تکنیک های طراحی نیاز دارد. رنگ ها این توانایی را دارند تا عادت های خرید ما را تغییر دهند. ما در این آموزش ساخت لوگو حرفه ای به صوت گام به گام و مرحله به مرحله و به صورت تصویری به شما آموزش ساخت ۳ لوگو ساده اما حرفه ای را می دهیم.

در این آموزش، ما مراحل حروف دستی نوشتن یک طرح و تبدیل آن به یک لوگووکتور با ظاهری حرفه ای را می آموزیم. لوگاستر به صاحبان کسب و کارهای کوچک و استارتاپ ها کمک می کند تا لوگوی حرفه ای خود را طراحی کنند. از آنجایی که افراد همیشه محتوای بصری را جذاب تر می دانند، گرافیک بازاریابی و تبلیغات به سازمان ها کمک می کند تا به طور مؤثرتری، ارتباط برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید