استودیو طراحی گرافیک

توجه داشته باشید که این سایت هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی می کند و ماهانه ممکن است تنها تفاوت اندکی در میان این ارقام مشاهده شود. فیلم آموزش کورل CorelDRAW پیشرفته: این آموزش در ۹ ساعت و ۵۳ دقیقه تدوین شده است و پروژههای عملی و پیشرفته همچون طراحی ست اداری، پوستر و بستهبندی تنها بخشی از دروس مهم آن را تشکیل میدهند. مهمترین اصل در طراحی لوگوتایپ یا لوگوی متنی خوانایی و سهولت در شناسایی و تشخیص آن است، به طوری که طرح لوگوتایپ در ابعاد کوچکتر مانند کارت ویزیت هم به آسانی قابل خواندن و تشخیص باشد.

دوربینهای DSLR به طراحان گرافیک اجازه می دهند عکس ها و تصاویری که می توان از آن ها استفاده و به طرح گرافیکی تبدیل کرد را ثبت کنند. از آنجا که مردم همیشه محتوای بصری را جذاب تر می بینند، طراحی گرافیک به سازمان ها کمک می کند تا تبلیغات و ارتباط موثر تری برقرار کنند. این علائم و نشانه ها به افراد کمک می کند که مکان های مورد نظر را آسان تر و بدون مشکل پیدا نموده و به مقصد مورد نظرشان برسند. به این نکته توجه داشته باشید در مواردی که مخاطبان شما از کشوری باشد که امکان برقراری ارتباطی زبانی با آن میسر نیست استفاده از لوگوی تصویری گزینه مناسبی برای برقراری یک زبان مشترک با آنان محسوب می شود.

هر چند لوگوی تصویری یکی از رایجترین انواع لوگوی برند میباشد اما طراحی آن نیازمند تخصص وتجربه بالا طراحان و درک عمیق آنان از مشخصههای اساسی شرکت و محصولات آن دارد. در مواردی که شما یک کسب و کار جدید دارید و نیازمند مطرح شدن نام خود هستید، در این واقع طراحی نام برند شما در قالب یک فونت طراحی شده خوانا و زیبا، نام برند شما را فراگیر خواهد کرد. اما همه این لوگوهای موجود در اطراف ما برپایه یک استاندارد مشخص طراحی می شوند. اکنون که عناصر خود را مشخص کردید، وقت آن رسیده که با کمک یک ابزار لوگوساز در نقش طراح ظاهر شوید و همه عناصر را به دقت کنار هم قرار دهید تا ایده لوگوی شما به واقعیت تبدیل شود.

نیروی کار در رشته گرافیک امروز تقاضای بسیاری از کشورهاست؛ چرا که کلید اصلیِ سازوکار خرید و فروش و برندسازی شرکتهای بزرگوکوچک در دستان گرافیستهای خلاق و زبده قرار دارد. در ابتدا و قبل از معرفی این ابزارها به این موضوع بپردازیم که اصلا چرا ما می خواهیم از این ابزارها برای طراحی لوگوی خودمان استفاده کنیم؟ طبیعتاً لوگو باید برای مشتری بسیار جذاب باشد اما سوال اینجاست چگونه باید این جذابیت را ایجاد کرد ؟ سعی کنید در لوگو اسم از حروف معمولی و فونت های موجود استفاده نکرده و با ایجاد تغییراتی زیبا و جذاب فونت های خاص را در طراحی لوگو استفاده نمائید.

طراحی رابط کاربری به معنای طراحی چیدمان عناصر یک اپلیکیشن و یا وبسایت در راستای راحتی و ترغیب استفاده توسط کاربران است. این سبک از طراحی لوگو مناسب کسب و کارهایی است که نامی طولانی دارند و شامل چندین کلمه میشوند. این مسئله در طراحی گرافیکی بسیار مهم است. به همین خاطر هم این بازی خیلی در سیستمهای ضعیف و با تنظیمات پایین به خوبی اجرا نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید