استودیو طراحی گرافیک

با وجود این که RTX 2080 Ti تقریباً ۵۰ درصد هستههای بیشتر از RTX 2080 Super دارد اما حدود ۱۰ الی ۳۰ درصد (با توجه به بازی) عملکرد کندتری دارد. ۵۰ درصد هزینه طراحی قبل از شروع کار دریافت می گردد. دستهای دیگری از حافظهها تحت نام «حافظههای با پنهای باند بالا» (High Bandwitch Memory یا به اختیار HBM) نیز در بازار وجود دارند که به واسطه قیمت بالا و حرارت تولیدی بسیار بیشتر، کارایی بالاتری دارند. شما میتوانید تعرفه قیمت طراحی گرافیک سال 1399 را از اینجا دانلود کنید.

در اینجا قصد داریم لیستی از برترین تولیدکنندگان و برندهای کارت گرافیک را به شما ارائه دهیم که در یاس ارتباط میتوانید آنها را به راحتی و ظرف چند ساعت درب منزل با پیک رایگان در محدوده تهران دریافت کنید. پس بهتر است قبل از خرید، با محدودیتهای سیستم خود (از نظر فناوری) مطلع باشید. بخش وسیعی از هنر دیجیتال به نام طرح پیکسلی با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی رستر که قابلیت ویرایش تصویر در سطح پیکسل دارند ساخته می شود. با تنظیم رزولوشن روی 4K همانطور که انتظار میرود، نرخ فریم به زیر ۶۰ میرسد. برای نمونه در بررسیهای بیطرف مشخص شده است که اینتل Ultra HD 620 میتواند بازیهایی نظیر World of Warcraft و Battlefield 4 را با تنظیمات پایین روی رزولوشن 768p اجرا کند.

اگر قصد خرید یا ارتقای کارت گرافیک خود را دارید، اما با معیارهای مناسب خریدِ یک کارت گرافیک آشنا نیستید، با زومجی همراه باشید تا به بررسی موارد اساسی در خرید یک کارت گرافیک بپردازیم. در ادامه با ابزارهای مورد نیاز یک طراح آشنا میشویم. مطمئنا به عنوان یک مبتدی به چنین چیزی نیاز ندارید، اما اگر در مورد طراحی گرافیک و مخصوصا طراحی برای چاپ جدی هستید، این ابزار ها بسیار مهم و کاربردی هستند.

هنرهای بصری، تایپوگرافی و صفحه آرایی 3 بخش مهم طراحی گرافیکی هستند که هر یک زیرشاخههای خود را دارند. کارت گرافیک یکی از قطعه های مهم در سیستم های نمایشی است. این تفاوت به خاطر بیش از ۳۰۰ مگاهرتز سرعت کلاک بالاتر RTX 2080 Super نسبت به RTX 2080 Ti است.

یک نمونه خوب درباره سرعت کلاک و تفاوتی که میتواند ایجاد کند، در کارتهای گرافیک RTX 2080 Super و RTX 2080 Ti است. اگرچه نیازمندیهای انرژی و همچنین ملاحظات گرمایی، ممکن است اغلب اوقات مانع از رسیدن کارت گرافیک به چنین سرعت کلاکی شوند. رایج است که سرعت کلاک را با دو اصطلاح مشخص کنند: سرعت کلاک پایه (Base Clock) و سرعت کلاک بوست (Boost Clock). حتی با در نظر گرفتن تمام ملاحظات، بودجه احتمالاً مهمترین عامل در خرید است. گرافیک شطرنجی بدون دستکاری به خوبی در مقیاس مورد نظر در نمی آید.

دیدگاهتان را بنویسید