معرفی بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو

لوگو مهم است، یک بخش اصلی از هویت یک نام تجاری است، به ساختن برند کمک می کند و می تواند عناصر شخصیت و ارزش برند شما را منتقل کند. به کمک لوگو، نام شرکت، زمینه و حوضه فعالیت شرکت به نمایش داده می شود، همچنین نام شرکت در ذهن مشتری نقش میبندد.

در طرف مقابل، هنرمندان بسیار کمی – در صورت وجود – خود را دیزاینر می نامند. بنابراین می توان به این نکته دست یافت که حضور یک لوگو ارائه کننده مفهومی بصری برای مخاطب بیننده است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این نوع لوگو در واقع یک شکل میباشد که به نام، موضوع فعالیت یا مفاهیم مرتبط دیگری اشاره میکند. تعریف نشانه: نام تصویری است که ساده، مختصر و موجز، موضوع را متجسم میکند.

به این ترتیب، هدف برندها باید طراحی لوگویی باشد که حتی بعد از گذشت 5، 10، 50 یا حتی 100 سال تا جای ممکن بهاندازه روز اول جدید باشد، اما چطور باید به این هدف رسید؟ طراح رابط کاربر : این طراح ها باید بتوانند با استفاده از رابط ها، کاربر را به داده ها و پروسه های قبلی مرتبط کنند. این مفاهیم میتوانند هشدار دهنده، راهنمایی کننده و… باشند.

به علاوه، این پرسش را مطرح کنید که آیا آن ها فعال هستند؟ در این مقاله ما انواع لوگو را به پنج دسته تقسیم میکنیم و در ادامه آن شما میتوانید توضیحاتی در باره هر نوع و نمونه هایی از کارهایمان دراین دسته بندی مشاهده کنید. در این محتوا با من همراه باشید تا به صورت مختصر و مفید به ذکر مهمترین خدماتی بپردازیم که شما میتوانید از تیم طراحی کهن درخواست کنید. لوگو نوشتاری معمولا به این صورت است که نام برند با استفاده از فونت مناسب یا سفارشی طراحی شده و به عنوان لوگو مورد استفاده قرار میگیرد.

گرافیک یا طراحی لوگو به صورت نوشتاری یا همان لوگو تایپ به طور واضح از بهترین سبک ها در طراحی لوگو است. پیکتو گرام ها در اصل جزو گرافیک محیطی محسوب میشوند. پیکتو گرام نباید پیچیده و گنگ باشد چون کارایی خودش را از دست میدهد. بعد از فکر و تصمیم گیری مشخص کنیم که کدام را میخواهیم . نشانه کاربرد و عملکرد معینی دارد که حدود آن در جامعه ما مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید