آموزش طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ

Design Hill خدمات بی شماری ارائه می دهد که یکی از این خدمات ارائه ابزار آنلاین برای طراحی لوگو به صورت رایگان است. اما آرم یک طراحی گرافیکی نیست بلکه فقط یک نماد، تصویر و شکل گرافیکی است که به صورت ساده طراحی شده و در کنار نشانه یا آرم اسم مربوط به شرکت که معمولا اسمی خاص هست قرار میگیرد.

اگر تمایل به معرفی اسم و نماد مربوط به سازمان و یا شرکت خود را دارید می توانید از طریق دو مدل آن را منتشر کنید تا عامه مردم با آن آشنا شوند. یک برنامهی وب که قادر خواهید بود از طریق آن ادامهی ساخت لوگو را در صفحهی بزرگتر انجام دهید.

لوگویی را برگزینید که در همه موارد ذکر شده قابل استفاده باشد و تا حد امکان یک فضای مستطیل افقی را اشغال کند از لوگوهای مربع وبخصوص عمودی بسیار پرهیز کنید. دقت کنید که باید با شمایل رقیبانتان مقایسه شوید چون در کنار آن ها دیده می شوید نه با کل لوگوهای موجود.

در انتخاب رنگ و ارتباطش با نوع کارتان دقت به خرج دهید و تنها از روی سلیقه انتخاب ننمائید. بنابراین شما به راحتی می توانید مدلی را انتخاب کنید که مناسب نیاز و بودجه شما باشد. کارت گرافیک های مستقل که با عناوینی مانند Discret و Individual نیز شناخته می شوند دارای طراحی مجزا و به صورت قطعه ای هستند که بر روی مادربرد می توانید آن را نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید