آموزش قدم به قدم 3 روش ساخت و طراحی لوگو در فتوشاپ

3. یک طراحی خوب باید هم به صورت رنگی و به صورت سیاه و سفید و در اندازه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد بدون اینکه در ظاهر و معنی و مفهوم آن تغییری پیدا کند. 2. لوگوی شرکت یا سازمان باید با مفهوم و خصوصیات برند هم خوانی داشته باشد و معنای خود را به مخاطب سریعا انتقال دهد. البته مفهوم برند بسیار وسیع تر می باشد اما نقطه شروع اغلب با طراحی آرم آغاز می شود که بسیاری از عناصر هویتی را در خود گنجانده است. تمام این فرصتهای شغلی برای شرکتهای معتبر و بزرگ ایران هستند که در حال حاضر به دنبال استخدام طراح گرافیک هستند.

تمام آموزش ها توسط استادان مطرح بین المللی به زبان انگلیسی تولید شده و به صورت اختصاصی در شرکت آریا گستر افزار ترجمه شده است. در راستای آموزش طراحی لوگو بهتر است با نرمافزارهای این حوزه بهطور کامل و دقیق آشنا شوید. به همین منظور ویدیویی نیز از روش دیگر برای ساخت لوگو تهیه کردیم که با دیدن آن با نحوه انجام کار آشنا می شوید. رشته گرافیک از جمله رشتههایی است که برای پذیرش در آن داشتن سابقه کار حرفهای نکته مهمی به شمار میرود.

در چند دهه گذشته، تغییر بزرگی از رسانه های چاپی به سیستم عامل های آنلاین ایجاد شده است. با این حال، تفاوت های واضحی بین آنها وجود دارد. اول به آنها پی نبرده اما پس از آشنایی با برند به طرح لوگو نگاهی دیگر انداخته و متوجه آن پیام می شود و از این اتفاق لذت کافی را خواهد برد. تبلیغات بدون در نظر گرفتن آرم و نشان بسیار سخت است چه بسا مخاطب نیز سردرگم شده و به دنبال نام و نشانی مفهومی در آنها باشد. 5. داشتن یک لوگوی خوب نشان میدهد که تجارت شما قانونی ، قابل اعتماد و معتبر است.

به گونه ای ثبت شود که به سرعت شناخته شود. لوگو یک عنوان به اشکال و صورت های مختلف گرافیکی است که طراحی این اشکال بستگی به سلیقه و خلاقیت طراحان گرافیک دارد. همانطور که هر انسانی امضای خاص خود را دارد، هر کسب و کار نیز لازم و ضروری است که لوگو داشته باشد. 3. طراحی لوگو به شرکت شما تصویری می دهد که هر تجارتی به رقابت در این محیط به شدت نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید