عوامل موفقیت لوگو

طراحی گرافیک در یک معنا حرفهء انتخاب یا ساخت علائم و آرایش آنها بر یک سطح برای انتقال یک ایده است. در ظاهر کارت گرافیک در لپ تاپ با کامپیوتر رومیزی یکسان است. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند.

آیا از سایر روشهای طراحی لوگو، مانند استفاده از نمادها به نتیجه نمیرسید؟ منو سمت راست همچنین به شما این امکان را می دهد تا به کیت برند خود، پوشه های طراحی و تنظیمات اکانت و سایر موارد دیگر دسترسی داشته باشید. تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است .

زمانی که قرار است طراحی لوگو اسم یک شرکت را که از چند کلمه تشکیل شده است طراحی کنیم، بهتر است که یا از لوگوی تصویری (فقط نماد) استفاده کنید یا از حروف اول کلمات لوگو، یک مونوگرام طراحی کنیم. در طراحی لوگو اسم از حروف اول تمام کلمات استفاده کنید و به اولین کلمه بسنده نکنید. این تکنیک نیازمند تیزبینی و نگاه دقیق و خلاقانهای به آن کلمه است. این تازه برای رزولوشن 1080p و 60 فریم بر ثانیه است.

واقعیت این است که این روزها بازار این رشته (علیرغم وجود فرصتهای شغلی متعدد برای استخدام گرافیست و موشن گرافیست) بهشدت رقابتی بوده و برای موفقیت در این مسیر باید تلاش زیادی کنید. برای طراحی هر نوع حرف نشانه ای راه های زیادی وجود دارد. در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بیربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.7. بدین معنی که بسیاری از مشتریان در زمان سفارش طراحی لوگو قصد دارند اسم برند و یا فعالیت خود را به شکل طراحی لوگوتایپ در بیاورند. قبل از شروع این کار بایستی از خود این سوال را بپرسید که چرا قصد دارید طراحی لوگو اسم را انجام دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید