نکاتی در طراحی لوگو

پس از طراحی لوگو، Tailor Brands به شما یکسری طرحهای گرافیکی نشان میدهد که میتوانید از آنها برای تبلیغات برند خود و انتشار در شبکههای اجتماعی استفاده کنید. فضاهای داخلی مکانهایی هستند که در آنها هویت اجتماعی با شدت بیشتری منعکس می شوند، هم چنین کارهای گرافیکی در آن، مطابق با ساختارهای فرهنگی و هنجارهای اخلاقی جامعه هستند.

شما میتوانید فایلهای طراحی شده و دریافتی خود را در کیفیتهای بالا و در فرمتهای مختلف دانلود کنید تا از آنها برای طراحی کارتهای ویزیت و حتی انتشار در سایت خود استفاده کنید. یکی از ابزارهای آنلاین طراحی لوگو رایگان که کار با آن بسیار آسان است، سایت UCraft میباشد که شما میتوانید با استفاده از آن یک لوگو بسیار حرفهای برای کسب و کار خود ایجاد کنید. فقط دقت داشته باشید که لوگوهایی را که از کتابخانهی Canva انتخاب میکنید، افراد دیگری نیز به آن دسترسی دارند.

شاید برای شما جالب باشد که اولین مرحله ثبت یک لوگو از زمانی شروع می شود که شما برای طراحی لوگوی خود به یک طرح سفارش می دهید. در ادامه تعدادی از این مزیت ها را برای شما شرح خواهیم داد. یکی از مزایای UCraft این است که بیش از ۲۲۰هزار آیکون در کتابخانه آن با کیفیت بالا وجود دارد و میتوانید به صورت رایگان از تمامی آنها استفاده کنید.

یکی دیگر از کاربردهای بسیار خوب Wix Logo Marker این است که به شما پیشنهاد میدهد تا با استفاده از لوگو خود، کارت ویزیت خود را نیز طراحی کنید. در نهایت نیز، برای ادامهی مسیر طراحی لوگو، توصیههای کلیدی و مختصری به شما کرده و گامهای پیش رویتان را، به شما معرفی مینماید.

دیدگاهتان را بنویسید